Eskamotër vydává nové CD Něžné krveprolití

Hudební projekt, Eskamotër  & Echo Orchestr, autora a hudebníka Slávka Hamaďáka, založený v roce 2012, vydává letos v říjnu 2017, opět pod křídly domovského hudebního vydavatelství INDIES MG, své druhé řadové album, tentokrát nazvané Něžné krveprolití. Nahrávka vznikala téměř dva roky a obsahuje deset autorských skladeb. Stejně jako debutové album Pohled do ulice natočil Eskamotër tuto novinku s personálně proměnlivým spřáteleným sdružením muzikantů Echo Orchestr, jehož hlavní oporou je hráč na klávesové nástroje a studiový zvukový mág, Tomáš Kahl.

Slávek Hamaďák alias Eskamotër průběh vzniku alba komentuje: "Repertoár, písně a texty, jsem měl z 90 % připravené ještě před natáčením alba. Nechtěl jsem se ale v ničem příliš opakovat, tak jsem pro nové písně hledal ten správný styl a formu. Někdy se hledání zdálo být až nepřiměřeně dlouhé, ale výsledek, se kterým jsem spokojený já i Echo Orchestr, snad za to stojí."

Na albu v písni Valčík na lehkou váhu hostuje vynikající zpěvačka, Iva Marešová. Její vokály zazní i v písní Tak tohle je láska, které dominuje výrazný kytarový riff odkazující k autorově hard rockové muzikantské minulosti. Opět nechybí smyčcový tandem PALTO!, který se v písni On, živý mrtvý postaral o dramatickou symfonickou gradaci skladby. Více info k samotnému albu a komentáře Slávka Hamaďáka k jednotlivých skladbám najdete na stránce Diskografie

Nový videoklip k písni Pražská balada
Nový videoklip k písni Pražská balada
16.09.2018
V časopise RockAndAll vyšla recenze
V časopise RockAndAll vyšla recenze
01.01.2018
24. 1. hrajeme v Olomouci
24. 1. hrajeme v Olomouci
01.01.2018

MENU

Bio
Bio
Koncerty
Koncerty
Galerie
Galerie
Alba
Diskografie
Kontakt
Kontakt
Odkazy
Odkazy
 
123movies