Eskamotër vydává nové CD Něžné krveprolití

Hudební projekt, Eskamotër  & Echo Orchestr, autora a hudebníka Slávka Hamaďáka, založený v roce 2012, vydává letos v říjnu 2017, opět pod křídly domovského hudebního vydavatelství INDIES MG, své druhé řadové album, tentokrát nazvané Něžné krveprolití. Nahrávka vznikala téměř dva roky a obsahuje deset autorských skladeb. Stejně jako debutové album Pohled do ulice natočil Eskamotër tuto novinku s personálně proměnlivým spřáteleným sdružením muzikantů Echo Orchestr, jehož hlavní oporou je hráč na klávesové nástroje a studiový zvukový mág, Tomáš Kahl.

Slávek Hamaďák alias Eskamotër průběh vzniku alba komentuje: "Repertoár, písně a texty, jsem měl z 90 % připravené ještě před natáčením alba. Nechtěl jsem se ale v ničem příliš opakovat, tak jsem pro nové písně hledal ten správný styl a formu. Někdy se hledání zdálo být až nepřiměřeně dlouhé, ale výsledek, se kterým jsem spokojený já i Echo Orchestr, snad za to stojí."

Na albu v písni Valčík na lehkou váhu hostuje vynikající zpěvačka, Iva Marešová. Její vokály zazní i v písní Tak tohle je láska, které dominuje výrazný kytarový riff odkazující k autorově hard rockové muzikantské minulosti. Opět nechybí smyčcový tandem PALTO!, který se v písni On, živý mrtvý postaral o dramatickou symfonickou gradaci skladby. Více info k samotnému albu a komentáře Slávka Hamaďáka k jednotlivých skladbám najdete na stránce Diskografie

Titulní píseň ZDARMA ke stažení
Titulní píseň ZDARMA ke stažení
08.10.2017
Album Něžné krveprolití vyjde 30. 10.
Album Něžné krveprolití vyjde 30. 10.
25.09.2017
Nové album se bude jmenovat Něžné krveprolití
Nové album se bude jmenovat Něžné krveprolití
21.09.2017

MENU

Bio
Bio
Koncerty
Koncerty
Galerie
Galerie
Alba
Diskografie
Kontakt
Kontakt
Odkazy
Odkazy